Geplaatst op:15-04-2008 Bijgewerkt op:15-04-2008 13:12 TVL competitieverslag (week 15)Bron: Pim van Velsen, correspondent TVLUitslagen Tennisvereniging Linschoten
TEAM |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
Donderdag Dames 1 |
Heksenmeppers – TV Linschoten 1 |
0-4 |
Vrijdag Mixed team 3 |
TV Linschoten 3 - Vianen 7 |
5-0 |
Zaterdag Gemengd 18+ 2 |
TV Linschoten 2 – Heksenmeppers 4 |
4-1 |
Zondag mixed 35+ |
TV Linschoten 1 – Nederhorst 1 |
5-0 |
Zondag Dames 2 |
Alta Amersfoort - TV Linschoten 2 |
2-4 |
Competitieverslag eerste teams
Maximale winst De tweede week van de voorjaarscompetitie is met maximale winst binnengehaald. Zowel de Donderdag Dames als de Zondag mixed 35+ teams hebben alle partijen gewonnen.
Succesvolle heksenvervolging Voortgedreven door een vlagerige zuidwesten wind arriveerde zaterdag het 4e team van de Heksenmeppers op het TVL tennispark. De voorgenomen heksenvervolging door TVL Gemengd 18+ 2 werd als eerste ter hand genomen door Paul Kroon. Zonder zijn beste spel te hoeven etaleren won Paul het herenenkel met 6-3, 6-3. In het gemengd dubbel bleek een allerminst indrukwekkend heksenteam Hans Stukart en Suzanne te bedwelmen. Tegen slap spel en de inzet van natuurkrachten als wind en zon waren Hans en Suzanne niet opgewassen. Aafke van Daalen maakte korte metten met haar tegenstandster in het damesenkel: 6-1, 6-2. Paul en Hans volgden haar goede voorbeeld in het herendubbel. De heren uit Oudewater werden met beide benen op de grond gezet. Iedere illusie op een overwinning werd de grond ingeboord. Met 6-2, 6-1 werden zij van de baan geveegd. De bezem kon definitief in de kast. De laatste partij was een formaliteit. De overwinning was binnen.
Een zonnig vervolg Ook de tweede competitie zondag is voor het 35+ mixed team van TV Linschoten succesvol verlopen. Om 10.30 uur stonden de dames single en de heren single op de baan tegen Nederhorst 1. Roel Menting en Marion Paschold wonnen beiden voor Linschoten in twee sets. De mixed werd eveneens gewonnen door Linschoten. Ingrid Kautz en Ton Bley moesten de eerste set nog even warm worden; het werd 6-4. De tweede set werd overtuigend gewonnen met 6-0. De dames dubbel en de heren dubbel werden tot slot ook winnend afgesloten. “Een prima dag met een duidelijke uitslag: 5-0 voor TV Linschoten” aldus Marion Paschold.
Competitieverslag andere teams
Ziek, zwak en toch succesvol De Dames TV Linschoten 1 arriveerde donderdag bij de Heksenmeppers in Oudewater met een gehavend team. Ineke Schuddemat was lichtelijk door haar enkel gegaan. Joma Koekkoek was gestruikeld en heeft haar rib gekneusd. Karin van der Berg kwam lijkbleek aan, en moest eerst gedrogeerd worden. En Godelief Daniëls deed het bijna in de broek van de spanning.
Maar de zon scheen en ze hebben zich kranig gehouden om alle punten toch mee terug te nemen naar Linschoten. Kan je nagaan als deze dames in topvorm zijn.
Lekker getennist Zondag Dames 2 werd uit tegen Alta Amersfoort versterkt door Ilse Menting, ter compensatie van de ‘uitvallers’. De single is gewonnen door Joke Sauerbreij met 7-6 7-6. Een leuke wedstrijd met hele goede punten maar ook veel fouten van beide kanten. Willeke van Dijk wist haar single wat sneller met goed resultaat af te ronden: 6-2 6-2. De andere 2 singles (Paulien Goedvolk en Ilse Menting) waren voor Alta Amersfoort. De twee dubbels waren erg spannend, maar uiteindelijk haalden Alta ook deze punten binnen. De dames van TVL moesten onderling even in overleg om de concentratie hervatten, zoals de foto laat zien. Joke relativeert de dag: “We hadden meer punten binnen kunnen slepen, maar we hebben lekker getennist!”.
Ongekende weelde Lekker vrijdagavondweer, zelfgebakken frambozentaart en een aardige tegenstander uit Vianen waren de ingrediënten voor de 1e thuiswedstrijd van TVL Mixed 3. Olga de Wit en Peter van Vliet begonnen met de singels. En dat was direct vuurwerk. Olga ging goed van start en kwam niet in de problemen. Peter had het moeilijker. Pas na een spannende tiebreak werd de winst met 8-6 door Peter binnengehaald.
Arie Nell en Danielle de Groot konden nu aan de gang in de mix. Met mooie rally’s werd dit een leuke partij. Danielle zette met lange ballen richting de servicelijn de tegenstander onder druk, en Arie maakte punt na punt aan het net. Toch was het niet een eenrichtingsverkeer; met 6-4 6-3 werd ook deze partij gewonnen. De wedstrijd was binnen.
Olga en Danielle speelden de dames dubbel op het gemak naar winst, evenals Peter en Arie in de herendubbel. Eindscore dus 5-0. Een ongekende weelde die ze in de voorgaande jaren maar zelden hebben meegemaakt.
Foto TVL - Zondag Dames 2 verwerken teleurstelling
|
Meer berichten in deze categorie:
Hollands Damesrecord bij 50-jarig jubileum Polsstokkerdam (12-05-2025)
Polsstokverspringseizoen 2025 start op 10 mei in Polsbroekerdam (09-05-2025)
Avond4daagse in Utrecht dit jaar extra feestelijk (07-05-2025)
VV Linschoten kampioen (07-05-2025)
Stichting het Gehandicapte Kind roept Utrechters op: wandel mee tijdens de Mega Wandel Marathon (17-04-2025)
Gemeenten: 15 procent meer geld voor sport (13-02-2025)
OldStars project Tafeltennisvereniging De Schans (05-12-2024)
Succesvolle SportSpullenBeurs wordt herhaald: vrijdag 22 en zaterdag 23 november (19-11-2024)
Grote Clubactie haalt dit jaar bedrag op van ongekend niveau (14-11-2024)
Binnenkort inschrijven voor de curlingcompetitie (15-10-2024)
Wereldkampioene komt naar Nacht van Woerden (14-10-2024)
Tafeltennis: Kick-off van Bettine Vriesekoop 30 oktober (30-09-2024)
TTV De Schans heeft een nieuwe voorzitter (26-09-2024)
Knopenbad Fun Triatlon (08-09-2024)
Wedstrijdverslag van het Nederlands Kampioenschap in Polsbroekerdam (04-09-2024)
Fietsevenement De Boer Op in Cothen (29-08-2024)
Polsstokseizoen nadert haar (anti-)climax (26-08-2024)
Hidde van Dam blinkt uit bij Hollands Kampioenschap in Vlist (19-08-2024)
Hollands Kampioenschap Polsstokverspringen 17-8 in Vlist (12-08-2024)
Wedstrijdverslag 10 augustus Kockengen (12-08-2024)
Polsstokspringen Linschoten 27-7 (29-07-2024)
Wedstrijd Kaasboerderij Van Eijk te Vlist, 24-7 (29-07-2024)
Wedstrijdverslag Zegvelds Kampioenschap (15-07-2024)
Openbare bekendmakingen op website gemeente Montfoort (09-07-2024)
Wedstrijdverslag om de Jeva Bokaal zaterdag 29 juni 2024 (01-07-2024)
|