M.S.V. begon de wedstrijd zonder de vaste basisspelers Marco en Roy Gruters aan de uitwedstrijd tegen Vreeswijk.
Hun plaatsen werden ingenomen door Ramon Marchal en Arno Spruit.
In de thuiswedstrijd verloor M.S.V.'19 met 5 - 3 van Vreeswijk, vanwege een complete off day van M.S.V.'19.
Dus had M.S.V.'19 in deze wedstrijd nog wat recht te zetten.
M.S.V.'19 begon fanatiek aan de wedstrijd en wist met goed combinatiespel Vreeswijk direct onder druk te zetten.
Nadat een aanval van M.S.V.'19 al na 5 minuten voor het doel langs ging en een voorzet van Bart Roelofs in de handen van de keeper belandde
was het na een kwartier spelen Bart Roelofs die alleen op de keeper af dreigde te gaan maar onderuit gehaald werd door Jurrian Schimmel,
die goed wegkwam met slechts een gele kaart. De toegekende vrije trap ging over het doel.
M.S.V.'19 wist elkaar met goed combinatiespel zeer goed te vinden en het was eigenlijk eenrichting verkeer richting het Vreeswijk doel.
Eerst was het Ramon Marchal die een goede aanval maar net overschoot.
Halverwege de eerste helft werd Vreeswijk pas voor de eerste keer gevaarlijk, maar de kopbal ging net naast het M.S.V. doel.
Na 25 minuten was Vreeswijk dicht bij de openingstreffer toen Koen Jansen balverlies leed, maar de bal werd op de doellijn gekeerd door Berend van der Wild.
Even later was er een goed schot van Mark Kemp, dat via een Vreeswijkspeler in het zijnet kwam en niet meer opleverde dan een hoekschop.
Na een half uur spelen was het de souverein spelende aanvoerder van M.S.V.'19 Hugo Peters die een vrije trap goed op Ramon Marchal plaatste die direct uithaalde en daarmee fraai de verdiende 0 - 1 op het scorebord bracht.
M.S.V.'19 bleef met goed combinatievoetbal de aanval zoeken en Vreeswijk wist slechts met lange trappen en afstandschoten hier wat tegenover te zetten.
Vlak voor rust wist Mark Kemp met een achterwaartse kopbal Koen Jansen te bereiken, die direct een goede voorzet gaf die door Bart Roelofs werd ingekopt en
daarmee de ruststand van 0 - 2 op het scorebord bracht.
Direct na rust had M.S.V.'19 de wedstrijd kunnen beslissen, maar een voorzet van Bart Roelofs werd door Arno Spruit voor het doel gemist.
5 minuten na rust wist Danny van der Kuy een afstandsschot van Vreeswijk onschadelijk te maken.
Vreeswijk werd wat agressiever in de duels en M.S.V. liet zich wat afbluffen en terugdringen.
Hierna was het Vreeswijk wat enkele keren gevaarlijk werd met o.a. een schot rakelings naast.
Nadat Vreeswijk enkele hoekschoppen had afgedwongen was er na bijna 20 minuten een hard schot van Vreeswijk wat Danny van der Kuy niet klemvast had, maar hij wist door goed ingrijpen in tweede en derde instantie goed te redden.
Halverwege de tweede helft was er een aanval via Bart Roelofs, maar zijn voorzet op de vrijstaande Arno Spruit miste de juiste richting.
Naarmate de wedstrijd vorderde kwamen er nog kansen aan beide kanten, die echter niet tot resultaat leiden.
De voorsprong van M.S.V. kwam verder niet meer in gevaar en v.v.M.S.V'19 behaalde een dik verdiende 0 - 2 overwinning.
Volgende week speelt v.v.M.S.V.'19 weer een uitwedstrijd tegen UTS aanvang 14.30 uur. Deze wedstrijd is voor de tweede periode.
De tweede periode kan door M.S.V. gewonnen worden als a.s. zondag van UTS gewonnen wordt en op Paaszaterdag thuis van DWSV.
Het tweede elftal speelde tegen kampioenskandidaat NVC uit Naarden. Na een uur spelen was het 2 - 0 voor de thuisclub, maar op karakter
wist men zich terug te knokken en door doelpunten van Rob den Houdijker en aanvoerder Rudi Spruit werd een 2 - 2 eindstand afgedwongen.
|