
|
 |
Geplaatst op:22-09-2017 Bijgewerkt op:23-09-2017 15:26 Belangrijke informatie over het Zuwe Hofpoort ziekenhuis.Bron: Douwe Biesma Voorzitter Raad van BestuurMeestal dichtbij, soms wat verder weg
U kunt in het Zuwe Hofpoort Ziekenhuis nog steeds terecht voor al uw poli-afspraken, onderzoeken en een groot aantal dagbehandelingen. Er verandert ook een aantal zaken. Veel patiënten hebben aangegeven dat zij de veranderingen als een verlies van goede zorg dichtbij ervaren. Dat begrijpen we goed. We doen onze uiterste best om het samengaan voor u zo soepel mogelijk te laten verlopen. Ons uitgangspunt is dat we de goede zorg die u gewend bent van het Zuwe Hofpoort behouden en waar mogelijk verbeteren.
Waarom worden we één ziekenhuis?
Zonder fusie is er voor het Zuwe Hofpoort Ziekenhuis geen toekomst. De zorgvraag wordt complexer, zorgverzekeraars stellen hogere eisen en er zijn grote investeringen nodig op het gebied van apparatuur en behandeltechnieken. Ook het up-to-date houden van de locaties kost veel geld. Hoe onlogisch het misschien ook klinkt, bijbouwen in Utrecht is efficiënter dan renoveren in Woerden.
Wij geloven dat wij door samen te gaan de zorg in de regio op hoog niveau kunnen houden.
Wat blijft en wat verandert er voor u in Woerden?
Hieronder leest u kort samengevat wat blijft of verandert. In de bijgevoegde flyer vindt u een uitgebreider overzicht. De meest actuele informatie is altijd terug te vinden op www.zuwehofpoort.nl.
- Alle poli’s blijven open; u blijft uw eigen arts zien.
- Onderzoeken als bloed-, echo- en röntgenonderzoek blijven mogelijk. Evenals bloedprikken.
- Een groot aantal dagbehandelingen zoals staaroperatie, ooglidcorrectie en liesbreukoperatie blijft in Woerden plaatsvinden.
- In oktober 2017 wijzigt de naam Zuwe Hofpoort Ziekenhuis in St. Antonius Ziekenhuis Woerden.
- Voor spoedeisende hulp kunt u vanaf begin januari 2018 terecht bij het St. Antonius Utrecht en Nieuwegein.
- Het ambulancevervoer verandert niet.
- Bevallen kan vanaf medio januari 2018 alleen nog in het St. Antonius Utrecht of Nieuwegein.
- Opnames en complexe dagbehandelingen vinden vanaf medio januari 2018 plaats in St. Antonius Utrecht of Nieuwegein.
Gratis busvervoer van en naar de ziekenhuislocaties
Als u straks een keer verder moet reizen naar locatie Utrecht of Nieuwegein, bijvoorbeeld voor een ziekenbezoek, kunt u gratis gebruikmaken van twee soorten bussen: een pendelbus tussen de drie ziekenhuizen in Woerden, Utrecht en Nieuwegein (zie dienstregeling op www.zuwehofpoort.nl) en een belbus voor vervoer uit de regio naar het ziekenhuis in Woerden (bel T 088 320 97 15 of mail belbus@antoniusziekenhuis.nl).
Zorgpension: verpleging onder begeleiding van de huisarts
Vorig jaar zijn we een proef gestart in het Zuwe Hofpoort met een Zorgpension. Mensen kunnen hier verblijven om te herstellen van een ziekte, even op adem te komen of het thuisfront te ontlasten. Dit onder begeleiding van de huisarts, bij wie u ook een verblijf kunt aanvragen. Deze proef loopt door in 2018 en het aantal kamers breidt uit.
Mocht u nog vragen hebben na het lezen van deze brief en flyer, kijk dan voor meer informatie www.zuwehofpoort.nl, of stuur een e-mail naar communicatie@zuwehofpoort.nl of bel naar T 088 320 04 54 (op werkdagen van 09.00 - 17.00 uur). U kunt u ook aanmelden voor onze digitale nieuwsbrief www.zuwehofpoort.nl/nieuwsbrief. Daarnaast informeren wij u in het ziekenhuis zelf en via de regionale kranten.
|
Meer berichten in deze categorie:
Koninklijk Paar brengt streekbezoek aan Lopikerwaard en Vijfheerenlanden (09-04-2025)
Idee voor Windpark Cattenbroek (29-03-2025)
Vorig jaar ruim 7.000 fietsen gestolen in de provincie Utrecht (27-03-2025)
Onteigening fietspad Oortjespad duur, maar nodig (17-03-2025)
Marco de Hollander haalt € 26.136,50 voor KWF (10-03-2025)
Mishandeling Hofstraat Montfoort (04-03-2025)
Nepagent trapt in eigen val (22-02-2025)
Helen Pullen uit Montfoort is voorleeskampioen van Het Groene Hart (21-02-2025)
Provincie Utrecht stelt ruim anderhalf miljoen euro beschikbaar voor vergroenen leefomgeving (18-02-2025)
Inbraak in Winkelcentrum Tournoysveld (14-02-2025)
265.000 euro boete aan de Staat voor coke smokkelaar (13-02-2025)
Opruimen en herstel parkeergarage begint waarschijnlijk binnenkort (03-02-2025)
Man aangehouden voor witwassen (25-01-2025)
Rijden onder invloed: in de provincie Utrecht vorig jaar 3.163 bestuurders betrapt (23-01-2025)
Vidas Novas en Duurzaam Montfoort & Linschoten slaan handen ineen en ontwikkelen Rustplek de Snip (19-01-2025)
Alerte bewoners pakken autokraker (17-01-2025)
Provincie Utrecht kiest twee locaties voor windenergie (16-01-2025)
Zonnepanelen of meer windmolens in Reijerscop (07-01-2025)
Politie onderzoekt geweldsincident Woerden en zoekt getuigen (02-01-2025)
Brand onder zonnepanelen door vuurwerk (24-12-2024)
Logeerhuis Bredius (24-12-2024)
Politie onderschept miljoenen contant geld op de Nederlandse wegen (22-12-2024)
2e verzamelalbum Montfoort over Oorlog, bevrijding, herdenking en wederopbouw (13-12-2024)
Man met geweld beroofd in Montfoort (11-12-2024)
|
 |

|
|