StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:27-06-2013
Bijgewerkt op:27-06-2013 21:15

‘Slow’ kan snel, Platform de Utr. Waarden organiseert UW agenda.

Bron: Klas Hemke van Meekeren
  

Platform de Utrechtse Waarden organiseert op vrijdag 5 juli voor de derde keer  ‘UW agenda’, Aan de hand van vier thema’s – traditie, identiteit, economie en techniek – gaat dagvoorzitter Ton Hendrickx in gesprek met diverse ondernemers, stichtingen, bestuurders en organisaties uit het gebied. Het platform stelt de aanwezigen voor aan een fenomeen in opkomst: ‘Slow’. De bijeenkomst wordt gegeven in een passende ‘slow’ omgeving: het Huis te Linschoten.

 ‘Slow’ is niet langzaam, sloom of gezapig. ‘Slow’ is een nieuwe manier van beleven: genieten van kwaliteit, van eigenheid, van karakter, zonder daar economisch op in te leveren. Past ‘slow’ bij de Utrechtse Waarden en kunnen we daar op korte termijn de vruchten van plukken? Die vragen probeert het platform beantwoord te krijgen op 5 juli.

Het programma is bedoeld om te inspireren, daarvoor heeft het platform vier sprekers uitgenodigd, die elk een verhaal doen: Het nog op het land groeiende streekproduct Spelt, identiteit en waarden in een snelle omgeving, Cittaslow als concept voor vernieuwing en “Polderglas”ook wel glasvezel polderwijd aanleggen i.s.m. bestaande gemeenschappen en stichtingen.

Met die inspiratie doen we een beroep op de deskundigheid, ervaring, ondernemerszin en creativiteit van de aanwezigen door in themagroepen na te denken over de hiervoor genoemde thema’s. Na de oogst van nieuwe “toekomstige vruchten” wordt de bijeenkomst afgesloten met  ‘slow cooking’ met streekproducten uit dit gebied, speciaal klaargemaakt door meesterkok Joop Wijman.

Het platform Utrechtse Waarden is een koepel van overheden en belangenorganisaties die beleid ontwikkelen en gebiedoverstijgende thema’s op de agenda zetten en uitwerken.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
IndoMood


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025