StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:06-08-2012
Bijgewerkt op:06-08-2012 13:17

Losgeschoten caravan ramt bushalte

Bron: Politie Utrecht
  

Een caravan schoot op zaterdagochtend 4 augustus los van een auto en ramde een bushalte. Een daar zittende vrouw raakte gewond.

Rond 11.35 uur reed een 45-jarige man uit Utrecht met zijn auto met caravan over ’t Goylaan. Vermoedelijk doordat hij de caravan niet goed had aangekoppeld, schoot de caravan van de trekhaak en botste tegen een bushalte.

In de bushalte zat een 18-jarige vrouw uit Utrecht op een bankje. Zij had kennelijk een beschermengeltje op haar schouder, want zij werd net niet door de caravan geraakt. Wel kreeg zij rondvliegend glas over zich heen. Zij liep daardoor verwondingen op, die vermoedelijk moesten worden gehecht. Zij werd per ambulance naar het Diakonessenhuis in Utrecht gebracht.

De afdeling Verkeersongevallenanalyse van de Verkeerspolitie Utrecht heeft ter plaatse een onderzoek ingesteld.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

CDM Bedrijfskleding

Nu op RSM
Hollands op z'n best


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2026