StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:06-09-2010
Bijgewerkt op:06-09-2010 19:32

M.S.V. ’19 start met gelijkspel tegen v.v. Vriendenschaar

Bron: Gerard Broekman
  

Zondag speelde M.S.V. ’19 zijn eerste wedstrijd in de 3e klasse van dit seizoen tegen Vriendenschaar uit Culemborg.

De uitwedstrijd vorig seizoen werd in de blessuretijd met 1-0 door M.S.V. ’19 gewonnen door een treffer van Mohammed Rakkoubi.

Vandaag startte M.S.V. op een zonovergoten sportpark in Culemborg met Arie Spruit in de basis en Mohammed Rakkoubi op de bank.

De thuisploeg, waar oud-M.S.V. speler Gerrit Plomp trainer is zette vanaf de aftrap druk op het doel van M.S.V. ’19.

Vriendenschaar kreeg enkele kansen na goed combinatiespel, maar slaagde er niet in om keeper Danny van de Kuy te passeren.

Gedurende de eerste helft bleef de thuisploeg het betere van het spel houden, maar zelfs twee honderd procent kansen waren niet aan de spitsen van de thuisclub besteed. Al met al mocht M.S.V. ’19 niet klagen dat de ruststand 0-0 werd.

Na de rust kwam M.S.V. ’19 veel fanatieker uit de startblokken en liet het de kaas niet meer van het brood eten. Qua voetbal had M.S.V. het betere van het spel .

Al in de eerste minuut van de 2e helft kreeg M.S.V. een vrije trap te nemen op de rand van het strafschopgebied, maar de inzet van M.S.V. werd vakkundig door de prima keepende doelman van Vriendenschaar gekeerd. Een prima actie van Roelof Spruit werd nog met de voeten van de keeper gekeerd.

Na 10 minuten kreeg Marc de Jong uit een corner een prima kans, maar zijn kopbal ging net naast de paal.

Drie minuten later kreeg de thuisclub uit een corner een prima kans, maar de inzet van een van de spitsen ging voorlangs het M.S.V.-doel.

Nauwelijks 1 minuut later had de net ingevallen  Rakkoubi M.S.V. op 1-0 moeten zetten, na een schitterend overstapje van Roelof Spruit. Maar helaas schoot hij veel te zacht in en de keeper kon redding brengen.

Twintig minuten voor tijd schoot Marc de Jong na een goede aanvallende actie over het doel van Vriendenschaar.

Vier minuten later werd een prima aanval van M.S.V. vanaf rechts opgezet via Roelof Spruit en schoot Rakkoubi de 0-1 binnen.

Tot verontwaardiging van heel M.S.V. werd deze treffer door de scheidsrechter afgekeurd, terwijl de grensrechter van Vriendenschaar hier voor niet vlagde.

Acht minuten voor tijd kwam Roelof Spruit net tekort om een fraaie pass van Rakkoubi in te tikken.

Vier minuten voor tijd dacht M.S.V. dan toch de verdiende treffer op het scorebord te zetten, maar de inzet van Marc de jong na een solo werd door de keeper fantastisch uit de bovenhoek getikt.

In de slotminuut kreeg M.S.V. nog een vrije trap die de zwak werd ingeschoten en uit de daarop volgende Vriendenschaar aanval kroop M.S.V. ’19 door het oog van de naald.

De bal stuiterde over Danny van de Kuy heen na een lange aanval, maar de bal werd voor een leeg doel net naast de verkeerde kant van de paal gekopt.

De wedstrijd eindigde dus in een 0-0 eindstand.

Na afloop was hier iedereen hier wel tevreden over, Vriendenschaar liet het de eerste helft liggen en M.S.V. in de tweede helft M.S.V. kan zeker tevreden zijn  over de inzet en het veldspel na de rust.

Het tweede team won knap van De Meern 2 door een prachtig doelpunt van Mark Kemp met 1-0 en M.S.V. 3 won de bekerwedstrijd met 7-1 van de tegenstander.

Zondag a.s. speelt M.S.V. thuis tegen OSM’75 uit Maarssenbroek.

  



Meer berichten in deze categorie:
Woning in Montfoort overvallen, bewoner geslagen (08-04-2026)
Onderzoek naar bankhelpdeskfraude leidt tot acht aanhoudingen in het noorden van het land (08-04-2026)
Twee weekendafsluitingen A12 (08-04-2026)
Persbericht Jom Hasjoa herdenking 14 april 2026 (08-04-2026)
VVD, Progressief Akkoord en SGP starten coalitie-onderhandelingen (08-04-2026)
GGD regio Utrecht biedt een nieuw, gratis webinar voor aanstaande ouders (03-04-2026)
Verdachte aangehouden voor schietincident Schoonhoven (27-03-2026)
A2: 6 weekenden groot onderhoud tussen knooppunten Everdingen en Oudenrijn (27-03-2026)
Tekort aan spoorpersoneel dreigt: meer storingen en vertragingen op komst (20-03-2026)
Politiemedewerker slachtoffer bij schietincident Schoonhoven (20-03-2026)
Ondernemer in Montfoort 534 euro meer kwijt aan diesel (17-03-2026)
Grote wegwerkzaamheden rond Utrecht zorgen komende maanden voor verkeershinder (13-03-2026)
De Utrechtse Heuvelrug onder de aandacht van miljoenen door recreatiecampagnes (13-03-2026)
Green Energy Day Utrecht: 23 maart 2026, de dag dat de duurzame energie op is (13-03-2026)
Cazas Wonen doneert apparatuur aan Stichting Allemaal Digitaal (13-03-2026)
Buurtbemiddeling: samen werken aan een fijne leefomgeving (10-03-2026)
Bouw voor ouderen met verpleeghuiszorg in Montfoort (09-03-2026)
Benzineprijzen lopen flink uiteen in provincie Utrecht (06-03-2026)
Twee basisscholen in gemeente Montfoort bakken pannenkoeken voor ouderen (06-03-2026)
Wim van Wikselaar op de kieslijst van SGP Linschoten Montfoort (05-03-2026)
CDA Montfoort Linschoten presenteert verkiezingsprogramma (28-02-2026)
Woningbranden nemen toe in regio Utrecht (20-02-2026)
Grote verschillen in toeristentaks regio Utrecht (20-02-2026)
Gemeente onderzoekt groene verbinding voor een leefbaar Woerden (13-02-2026)






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

CDM Bedrijfskleding

Nu op RSM
The Music Shuffle


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2026