StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Rabobank Utrechtse Waarden en omstreken

RSM Cartridge sponsoren

Adverteren op de website van RSM



Zoeken



Geplaatst op:12-07-2021
Bijgewerkt op:12-07-2021 09:34

Wedstrijdverslag van de Sjors Overbeek Bokaal in Jaarsveld van afgelopen zaterdag.

Bron: Media PB Holland, Wim Roskam
    

Uitslag Sjors Overbeek Bokaal Jaarsveld 10-07-2021

Winnaars


Senioren Thomas van Midden 20.84
 

Dames Fabiënne Overbeek 14.64
Junioren Reinier Overbeek 18.99

Jongens Roy Velis 19.63
Meisjes Lisanne Kroon 13.14

Senioren Topklasse

1 Thomas van Midden, Vlist VL 20.84 17.69 20.18 18.55 0.00 20.84
2 Jaco de Groot, Kamerik ZV 20.66 20.66 19.60 0.00 17.55 17.18
3 Lucas van Eijk, Haastrecht VL 19.31 18.69 19.31 17.74 16.62 0.00
4 Ricardo Faaij, Haastrecht LS 18.68 17.34 16.98 18.68 17.95 0.00
5 Wouter van Midden, Vlist VL 18.12 18.12 17.55 0.00 17.90 12.35
6 Sander van Vliet, Oudewater PD 17.97 17.97 17.62 0.00 13.57 0.00
7 Bas van Leeuwen, Woerden LS 17.84 17.84 0.00 0.00
8 Daniel Cluistra, Haastrecht PD 17.77 17.52 17.77 13.91
9 Wijnan van Ingen, Zegveld ZV 16.87 16.15 16.87 13.13
10 Gerben van Schaik, Benschop PD 16.35 16.35 0.00 15.30
11 Bastiaan de Bruijn, Lopik JV 15.75 0.00 0.00 15.75
12 Maik Backx, Haastrecht VL 0.00 0.00 0.00 0.00

Dames Topklasse

1 Fabiënne Overbeek, Benschop PD 14.64 11.25 12.74 14.64 0.00 14.62
2 Laura Maaijen, Haastrecht PD 14.52 11.04 12.68 14.52 13.94 14.25
3 Demi Groothedde, Jaarsveld JV 13.94 10.17 13.64 13.03 0.00 13.94
4 Rianne de Regt, Linschoten LS 13.28 0.00 12.14 13.28
5 Lizanne Schilt, Polsbroek PD 12.37 0.00 12.37 0.00
6 Marlinda Cluistra, Haastrecht PD 12.21 10.86 12.21 12.11
7 Brenda Baars, Benschop PD 12.12 12.12 11.76 11.96

Junioren Topklasse

 1 Reinier Overbeek, Benschop PD 18.99 18.26 17.35 18.99 16.82 0.00
2 Hidde van Dam, Montfoort LS 18.94 18.94 (p.r.) 14.85 0.00 17.35
3 Mark van der Horst, Schoonhoven VL 18.16 16.90 18.16 17.38 0.00 15.75
4 Guus Hoogland, Montfoort LS 18.03 16.37 17.59 18.03
5 Chris Anker, Vlist VL 17.52 17.52 12.57 15.17
6 Harmen Timmerarends, Montfoort LS 16.08 0.00 16.08 0.00
7 Roef Eijzenga, Jaarsveld JV 15.42 11.85 15.42 12.47

Jongens Topklasse

1 Roy Velis, Benschop PD 19.63 16.27 17.25 19.63 16.59 16.87
2 Wessel Schenk, Schoonhoven VL 16.25 15.24 16.25 0.00 14.27 14.57
3 Ratja Bleijenberg, Polsbroek PD 16.08 13.99 0.00 16.08 (p.r.) 14.91 0.00
4 Karsten Klarenbeek, Vlist VL 15.69 13.82 15.13 15.69
5 Joost van Weelden, Haastrecht PD 15.12 0.00 15.12 0.00
6 Ruben Bezuijen, Kockengen SV 14.37 14.37 0.00 14.33
7 Rick Cazant, Kockengen SV 0.00 0.00 0.00 0.00

Meisjes Topklasse

1 Lisanne Kroon, Linschoten LS 13.14 11.59 13.05 (p.r.) 12.64 13.14 (p.r.) 11.70
2 Moniek van Vliet, Nieuwkoop ZV 12.58 11.56 12.58 11.63 0.00 12.29
3 Lieke Stolwijk, Bodegraven ZV 12.46 11.40 12.18 11.64 10.90 12.46
4 Roza Verburg, Zegveld ZV 11.73 10.89 0.00 11.73
5 Thalina van der Wind, Snelrewaard LS 11.40 11.40 0.00 0.00
6 Floortje Hijman, Waverveen SV 10.65 10.65 0.00 0.00

    






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

besteonderdelen.nl

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Goud van Oud (herhaling)


Regionieuws

Login

 
 Print
Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2021