
|
 |
Geplaatst op:22-11-2016 Bijgewerkt op:22-11-2016 21:18 Syntus definitief de nieuwe vervoerder in provincie UtrechtBron: Woordvoerder Syntus
|
Vanaf 11 december 2016 rijdt Syntus een volledig vernieuwde dienstregeling
De concessie voor het streekvervoer provincie Utrecht en stadsvervoer in Amersfoort is definitief gegund aan Syntus. Het CBb (College van Beroep voor het bedrijfsleven) heeft vandaag het beroep van Connexxion ongegrond verklaard. Met deze uitspraak komt er voor de reizigers een eind aan een periode van onzekerheid, die ruim een jaar heeft geduurd. “Wij zijn verheugd over dit besluit. We kunnen nu echt van start gaan met het openbaar vervoer in de provincie Utrecht”, aldus Cees Anker, algemeen directeur van Syntus.
“De afgelopen maanden hebben wij achter de schermen hard gewerkt aan de voorbereiding voor deze nieuwe concessie. Nu de gunning onherroepelijk is, kunnen wij ons volop richten op de toekomst, onze reizigers en onze toekomstige medewerkers. Graag leveren we vanaf 11 december een waardevolle bijdrage door onze reizigers op een ontspannen en veilige wijze hun bestemming te laten bereiken. Of het nu gaat om werken, studeren, recreëren of ontmoeten. Dat verwachten onze reizigers en daarvoor doen wij ongewoon goed ons best”, zegt Anker.
Gedeputeerde Jacqueline Verbeek-Nijhof (Mobiliteit): “Ik ben positief gestemd over de start van Syntus. De reizigers en chauffeurs weten nu waar zij aan toe zijn. Syntus is een vervoerder met ambities. Dat spreekt ons enorm aan. Bereikbare kernen, veilig en schoon openbaar vervoer zijn belangrijke uitgangspunten in deze concessie. Ik heb er alle vertrouwen in dat Syntus dit waar gaat maken in de provincie Utrecht.”
Vervoer vanuit het hart
Centraal in alle communicatie-uitingen van Syntus Utrecht staat ‘Het Hart’. Het hart staat symbool voor de gezonde regio, een doelstelling die de Provincie Utrecht actief nastreeft. Het hart staat ook symbool voor het verkeersknooppunt dat Utrecht vormt: het verkeershart van Nederland. En het hart staat symbool voor de passie van Syntus Utrecht: “Wij zijn gepassioneerd over mobiliteit, we willen het beter maken. Voor onze gasten en voor onszelf”, licht Cees Anker toe. “We zijn bedreven in het bedenken van slimme en snelle routes, rijden met de schoonst mogelijke bussen en luisteren goed naar de wensen van onze klanten. We geven om de mensen en de natuur in het hart van Nederland. We willen een waardevolle bijdrage leveren. Wij brengen je prettig naar je werk of naar school, comfortabel naar de stad en veilig weer naar huis.”
Nieuwe dienstregeling
Op 14 november jl. presenteerden de provincie Utrecht en Syntus op www.syntusutrecht.nl de volledig vernieuwde dienstregeling voor het openbaar vervoer in de provincie Utrecht. Met méér en beter openbaar vervoer voor méér reizigers. Op 21 november lanceert Syntus een nieuwe website, met daarop een handige interactieve reisplanner waarmee reizigers een visueel, begrijpelijk en actueel overzicht krijgen van hun reismogelijkheden, inclusief een opgave van alle haltes.
|
Meer berichten in deze categorie:
Steeds meer meldingen over drones (28-11-2025)
Opening ijsbaan Kerkplein Woerden 29-11-2025 (28-11-2025)
Zonnepanelen leveren steeds minder op (21-11-2025)
Persbericht Duurzaamheidsprijs (17-11-2025)
Midden-Utrecht kampt met grootste personeelstekorten in bouw, ICT en zorg (14-11-2025)
Gemeenten bundelen krachten voor windenergie Papekop (14-11-2025)
24 uur van Woerden keert terug in 2026 (14-11-2025)
Inbreker op heterdaad aangehouden dankzij alerte buurtbewoners (14-11-2025)
Getuige voorkomt diefstal fietsen (14-11-2025)
Milieu Centraal vernieuwt Verwarmingstest in Utrecht (14-11-2025)
18 Utrechtse gemeenten gaan voor een circulaire samenleving (11-11-2025)
persbericht Eva Vriend in het Gemaal Haastrecht (07-11-2025)
Grote Clubactie verbreekt opnieuw record (07-11-2025)
Opnieuw Michelinster voor restaurant De Burgemeester in Linschoten (10-10-2025)
Hugo Kotestein: 50 jaar waakzaam voor ons erfgoed (02-10-2025)
Plannen voor herontwikkeling ziekenhuisterrein St. Antonius (02-10-2025)
Groei woningvoorraad Utrecht daalt opnieuw (26-09-2025)
N210 tussen Benschop en IJsselstein afgesloten door werkzaamheden (29-08-2025)
Informatieavond ontwerp-peilbesluit voor de Gekanaliseerde Hollandsche IJssel (29-08-2025)
Back to school: in deze Utrechtse gemeenten gebeuren de meeste fietsongevallen (26-08-2025)
Singles buitenspel op woningmarkt Midden-Holland (22-08-2025)
Beste buitenzwembaden van Utrecht (15-08-2025)
Centric maakt geen doorstart failliet Groupcard (15-08-2025)
Busreis met de Zonnebloem naar het Oude ambachten en Speelgoedmuseum (11-08-2025)
|
 |

| Reclame | |
 |
|
|