
|
 |
Geplaatst op:01-03-2009 Bijgewerkt op:01-03-2009 18:54 Luno 1 wint van hekkensluiter in slechte wedstrijdLuno startte deze week zonder de door ziekte afwezige Tobias van Dockum en Anouk Sintniklaas. Marco Barten maakte zijn debuut in de basis van Luno 1 en Inge van Hoorn startte weer na lange afwezigheid vanwege een blessure. De tegenstander van deze week was het reeds gedegradeerde Weidevogels, dat in de gehele competitie nog geen punt heeft weten te behalen. Op papier een tegenstander waar Luno van moet winnen.
Door de wijzigingen in de opstelling was het in het begin erg zoeken voor de Linschotenaren. De aanvallen die werden opgezet waren niet slecht, maar het scoren wilde niet lukken. Uiteindelijk was het Mark van Dijk die de score opende, van afstand schoot hij de 1-0 door de korf. Na de 1-1 van Weidevogels zette Marco Barten Luno opnieuw op voorsprong, 2-1. Weidevogels antwoordde met twee doelpunten, 2-3. Mark van Dijk zette de ploegen weer op gelijke hoogte, waarna Grea Hage ervoor zorgde dat Luno met een minimale voorsprong kon gaan rusten, 4-3.
De tweede helft had hetzelfde beeld als de eerste, er konden lange aanvallen opgezet worden, waarin veelvuldig geschoten kon worden, maar het lukte Luno maar moeilijk tot scoren te komen. Pas na de 5-5 kon Luno een gaatje slaan, via Grea Hage en Joost Harlaar kwam Luno op een 7-5 voorsprong. Linda Sintniklaas kwam in het veld voor Inge van Hoorn en tekende nog geen minuut na de wissel aan voor de 8-5. Na de 8-6 van Weidevogels bepaalde Daisy van der Loo de eindstand op 9-6.
Geen goede wedstrijd voor de ploeg uit Linschoten, maar desondanks hield de ploeg de punten in eigen huis. Volgende week speelt Luno opnieuw een thuiswedstrijd, ditmaal tegen Fiks. De uitwedstrijd werd verloren, dus er zal nog wat rechtgezet moeten worden. Waarna er na wekenlange droogte eindelijk weer een drankje genuttigd kan gaan worden in de vernieuwde kantine van Sporthal de Vaart.
Doelpunten: Mark van Dijk (2), Grea Hage (2), Floris van Elzakker (1), Marco Barten (1), Joost Harlaar (1), Daisy van der Loo (1), Linda Sintniklaas (1).
|
 |

| Reclame | |
 |
|
|