StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:06-03-2016
Bijgewerkt op:06-03-2016 19:54

v.v. Montfoort “gekleineerd “door de Merino’s

Bron: Dick ten Hoonte
  

Zaterdag meldde Roelof Luinge zich af voor de ontmoeting Merino’s-Montfoort en werd vervangen door de eveneens ervaren scheidsrechter Wassink.

Montfoort reisde met een uitgedunde selectie af naar Veenendaal om de strijd aan te binden met het op de 5e plaats staande de Merino’s. In de heenwedstrijd had de ploeg Montfoort al afgetroefd en de ploeg van Jan Willem van Ede was dan ook gewaarschuwd.

Voor David v.d. Veld, vorige week man of the match, was een plaatsje in de basis vrijgemaakt, waardoor Yorno Vork op de bank begon. In aanvallend opzicht moest Montfoort het stellen zonder de geschorsten, Bart Roelofs en Fahd Rouass. Daarbij kwam, dat Roy Gruters nog grieperig was en Lorenzo Lassooij slechts in uiterste nood de grasmat zou betreden.

Ook de thuisploeg miste enkele op papier belangrijke schakels, maar na 90 minuten werd duidelijk dat zij uitstekende vervangers voorradig hadden.

Montfoort ging voortvarend van start en zette de Merino’s vast op eigen helft. De enkele meegereisde supporters ( red.:Op de site stond genoteerd dat de wedstrijd was afgelast) gingen er dan ook voor staan, maar na 10 minuten lag de 1-0 al achter doelman Schimmel.

Even daarvoor had Nick van Luinen middels een technisch hoogstandje redding gebracht en belandde de bal uit een hoekschop op de deklat. Het was echter aanvoerder Sebastiaan Klein, die de verdediging van Montfoort in verlegenheid bracht en alleen voor doelman Schimmel niet faalde.

Even later was er een soortgelijke situatie en ook ditmaal was het Klein, die wederom voor de Montfoortse goalie verscheen, die ditmaal redding wist te brengen.

In de 18e minuut leek Mitchel Bottenheft op de gelijkmaker af te stevenen, maar hij miste de snelheid en werd ingehaald door de verdediging. Hem resteerde slechts een vrije trap op de rand 16 meter, die in de muur strandde.

Drie minuten later vond er een herhaling van zetten plaats toen Sebastiaan Klein opnieuw vrij baan kreeg van de Montfoortse verdediging en de 2-0 aantekende. Een minuut later kreeg Bottenheft opnieuw een kans aan de andere kant, maar zijn inzet over doelman Vrolijk belandde op de deklat.

Na een klein half uur spelen deelde keeper Twan Schimmel in de algehele malaise toen hij een inzet van Joop de Bruin van zo’n 25 meter onder zijn handschoenen zag doorglippen en in het doel belanden.

Montfoort leek rijp voor de slacht en het was in het verdere verloop van de wedstrijd aan diezelfde Schimmel te danken, dat deze zaterdag niet in een monsterzege zou eindigen.

Na 35 minuten leek Bottenheft voor rust de pijn enigszins te verzachten, maar de aanvaller wist doelman Vrolijk niet te verschalken. In het laatste kwartier kreeg de thuisploeg nog enkele kansen, maar uiteindelijk was het Marco de Gooijer , die uit de kluts op slag van rust de 4-0 scoorde.

Natuurlijk was de wedstrijd gespeeld en zakte het tempo in de wedstrijd. Aan de kant van Montfoort had men enige aanpassingen gemaakt. Zo nam Yorno Vork in het centrum de positie over van Joost Apeldoorn, die doorschoof als verdedigende middenvelder. De zieke Roy Gruters was in de kleedkamer achter gebleven.

Even leek de verdediging goed te staan, maar dit was slechts van korte duur toen Sebastiaan Klein zich maar weer eens met een aanval bemoeide. Uit een op maat gegeven voorzet van rechts tikte hij de bal in het doel en zette hij daarmee zijn ploeg op een 5-0 voorsprong.

In het resterende half uur onderscheidde vooral doelman Schimmel zich en wist hij erger te voorkomen. Om het debacle een klein beetje te verzachten scoorde Mitchel Bottenheft de 5-1, maar de eindstand werd uiteindelijk bepaald door Joop de Bruin, 6-1

Door dit resultaat zakte de ploeg van van Ede naar een 9e plaats en zijn de komende 2 wedstrijden van cruciaal belang. Dan moet de ploeg het opnemen tegen WNC (Thuis) en GDC (uit), respectievelijk

de nummers 13 en 14 op de ranglijst. Winnen is een must om voorlopig gevrijwaard te zijn van degradatiezorgen

  



Meer berichten in deze categorie:
Wedstrijdverslag Tweekamp polsstokverspringen (07-07-2025)
Verslag polsstokverspringen 28 juni in Linschoten (30-06-2025)
Verslag polsstokverspringen Polsbroekerdam 21 juni (23-06-2025)
Verslag polsstokverspringen Vlist 14-6-2025 (16-06-2025)
Zegvelds kampioenschap polsstokverspringen (26-05-2025)
Verslag polsstokverspringen Linschoten 17 mei (19-05-2025)
Hollands Damesrecord bij 50-jarig jubileum Polsstokkerdam (12-05-2025)
Polsstokverspringseizoen 2025 start op 10 mei in Polsbroekerdam (09-05-2025)
Avond4daagse in Utrecht dit jaar extra feestelijk (07-05-2025)
VV Linschoten kampioen (07-05-2025)
Stichting het Gehandicapte Kind roept Utrechters op: wandel mee tijdens de Mega Wandel Marathon (17-04-2025)
Gemeenten: 15 procent meer geld voor sport (13-02-2025)
OldStars project Tafeltennisvereniging De Schans (05-12-2024)
Succesvolle SportSpullenBeurs wordt herhaald: vrijdag 22 en zaterdag 23 november (19-11-2024)
Grote Clubactie haalt dit jaar bedrag op van ongekend niveau (14-11-2024)
Binnenkort inschrijven voor de curlingcompetitie (15-10-2024)
Wereldkampioene komt naar Nacht van Woerden (14-10-2024)
Tafeltennis: Kick-off van Bettine Vriesekoop 30 oktober (30-09-2024)
TTV De Schans heeft een nieuwe voorzitter (26-09-2024)
Knopenbad Fun Triatlon (08-09-2024)
Wedstrijdverslag van het Nederlands Kampioenschap in Polsbroekerdam (04-09-2024)
Fietsevenement De Boer Op in Cothen (29-08-2024)
Polsstokseizoen nadert haar (anti-)climax (26-08-2024)
Hidde van Dam blinkt uit bij Hollands Kampioenschap in Vlist (19-08-2024)
Hollands Kampioenschap Polsstokverspringen 17-8 in Vlist (12-08-2024)






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Ochtendgloren


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025