StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:30-11-2009
Bijgewerkt op:30-11-2009 14:54

Gehavend Linschoten blijkt hardleers

Bron: Pieter Ooms
  

Na de wanvertoning van twee weken geleden op eigen veld tegen het laaggeklasseerde SDV, moest Linschoten erop gebrand zijn om een goed resultaat te behalen tegen kampioenskandidaat Schoonhoven. Vooraf werd er door trainer Dennis van Dijk gehamerd op het collectief en de passie om het vuur aan de schenen van de thuisploeg te leggen.

Linschoten, dat door vakanties en schorsingen enkele aanvallende basiskrachten moest missen, begon verdedigend aan het duel. Door het speelveld klein te maken bij balbezit van Schoonhoven, had de thuisploeg moeite om via combinaties gevaarlijk voor het doel te verschijnen.

Met snelle uitvallen moesten de Linschotenaren op hun beurt een treffer zien te maken. Het duurde niet lang voordat zij ook daadwerkelijk op voorsprong kwamen. Uit een snelle omschakeling werd Evert Dijkslag aan de linkerkant aangespeeld. Hij snelde naar binnen, passeerde twee verdedigers en schoot de bal via de benen van de sluitpost tegen de touwen; 0-1.

Schoonhoven, dat schrok van de snelle achterstand, begon meer via de zijkanten aan te vallen. De druk op de Linschotense verdediging nam toe en op sommige momenten moest er met kunst- en vliegwerk het gevaar in de kiem gesmoord worden.

Twintig minuten na de openingstreffer kwam Schoonhoven op gelijke hoogte. Een afvallende bal werd vanaf het randje van het strafschopgebied op doel geschoten. Het leer verdween door een groepje spelers in het Linschotense doel.

Nog voor het rustsignaal klonk kwam Schoonhoven zelfs op voorsprong. Met een lange bal werd de balvaste spits bereikt, enkele verdedigers reageerden niet alert waardoor hij snel uit kon halen. Keeper Thom Ankone was kansloos op zijn inzet; 2-1.

In de theepauze besloot Linschoten om een verdediger op te offeren voor een middenvelder en zo meer druk op de zwakste linie van Schoonhoven uit te oefenen. Helaas voor de gasten kwam van dit plan helemaal niets terecht, omdat zij nog stonden te slapen bij de hervatting. Schoonhoven maakte direct vanaf de aftrap een doelpunt. Een middenvelder werd de diepte ingestuurd en kon ongehinderd binnenschieten: 3-1.

Dat de Linschotenaren niet veel lering hebben getrokken uit de blamage van twee weken geleden, bleek in het vervolg van de tweede helft. Eerst gaf Kevin de Vogel uit frustratie een elleboog aan zijn directe tegenstander, nadat hij enkele keren fors was aangepakt door de Schoonhovense verdedigers.

Enkele minuten later werd ook Evert Dijkslag met een rode kaart van het veld gestuurd, nadat de scheidsrechter hem twee keer de gele prent had voorgehouden. Waar Linschoten tegen SDV met acht man het eindsignaal haalde, moest tegen Schoonhoven met negen spelers de schade beperkt worden.

En het mocht Schoonhoven dankbaar zijn dat de score niet veel hoger uitviel, want die mogelijkheden waren zeker aanwezig. Maar door het slordig uit te spelen, wist de thuisploeg slechts één keer Thom Ankone te verschalken, waardoor de eindstand op 4-1 kwam.

  



Meer berichten in deze categorie:
Joriene Baas uitgeroepen tot Springer van het Jaar 2025 (11-11-2025)
Linschotenloop bijna uitverkocht (10-10-2025)
Ook nu weer vijf weken ijsbaan in Woerden (10-10-2025)
Wielerveldrit Montfoort 11 oktober 2025 (10-10-2025)
Sport Awards 2026: Wie nomineert u? (26-09-2025)
Grote Clubactie (18-09-2025)
NK fierljeppen in Friesland levert drie kampioenen uit Holland op (02-09-2025)
Snacker Dekker Bokaal Zegveld 23 augustus 2025 (25-08-2025)
Hollands Kampioenschap polsstokverspringen Linschoten (18-08-2025)
Polsstokverspringers excelleren in Polsbroekerdam (11-08-2025)
Fierljepper Germ Terpstra steelt de show op de NFM (04-08-2025)
OldStars Tafeltennis bij TTV De Schans in Montfoort (04-08-2025)
Wielrenster Ellen van Dijk zet punt achter carriere (30-07-2025)
Wedstrijdverslag Hoffman DME Techniek Bokaal Vlist 26 juli 2025 (28-07-2025)
Doornburgh bokaal wordt ingehaald op dinsdag 22 juli (21-07-2025)
Verre sprongen in Zegveld onder zomerse omstandigheden (15-07-2025)
Wedstrijdverslag Tweekamp polsstokverspringen (07-07-2025)
Verslag polsstokverspringen 28 juni in Linschoten (30-06-2025)
Verslag polsstokverspringen Polsbroekerdam 21 juni (23-06-2025)
Verslag polsstokverspringen Vlist 14-6-2025 (16-06-2025)
Zegvelds kampioenschap polsstokverspringen (26-05-2025)
Verslag polsstokverspringen Linschoten 17 mei (19-05-2025)
Hollands Damesrecord bij 50-jarig jubileum Polsstokkerdam (12-05-2025)
Polsstokverspringseizoen 2025 start op 10 mei in Polsbroekerdam (09-05-2025)
Avond4daagse in Utrecht dit jaar extra feestelijk (07-05-2025)






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

CDM Bedrijfskleding

Nu op RSM
Immer wieder volksmusik


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025