StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:11-01-2009
Bijgewerkt op:11-01-2009 21:48

Luno wint overtuigend van DES

  

Luno was dit weekend op dreef en won met 19-14 van DES. Na een gelijk opgaande start van de wedstrijd was het Luno dat door 9 doelpunten op rij een ruime voorsprong en hiermee de overwinning binnenhaalde.

Na het verlies van vorige week tegen Fiks was het weer tijd voor een overwinning voor de Linschotenaren. Deze week stond de thuiswedstrijd tegen DES op het programma. Een bekende tegenstander, waar in het verleden vaak tegen gespeeld werd, maar nog nooit troffen de ploegen elkaar in de tweede klasse. Na een gemakkelijke overwinning van Luno 2 op Roda, was het zaak voor de Linschotense hoofdmacht scherp te beginnen.

Het eerste deel van de wedstrijd ging gelijk op, Luno en DES scoorden om en om  maar bij de stand van 4-4 was het DES dat voor het eerst een gaatje wist te slaan en op een 4-6 voorsprong kwam. Luno herstelde zich goed en wist door 2 doelpunten van Floris van Elzakker vlak  voor rust weer op gelijke hoogte te komen. De aanvallen van DES werden korter en Luno wist de korf steeds beter te vinden waardoor  via doelpunten van Tobias van Dockum en Joost Harlaar een 8-6 ruststand werd bereikt.

De tweede helft kwam DES er niet meer aan te pas, door nogmaals 5 doelpunten op rij werd de 13-6 tussenstand op het scorebord gezet en was de wedstrijd met nog 20 minuten te gaan zo goed als gespeeld. DES wist weer wat terug te doen, maar Luno had steeds weer het antwoord waardoor het verschil van 6 doelpunten in stand bleef. Bij een stand van 19-14 vond de Spaanse scheidsrechter, die aan beide kanten veel toeliet in de wedstrijd, het genoeg en floot voor het einde. Een prima overwinning voor de Linschotenaren, waar het scoren de laatste weken moeizaam ging, liet de ploeg deze week zien het gat van de korf weer gevonden te hebben.

Halverwege de competitie staat Luno nu op een 4e plaats met 8 punten en kan het aan de returns gaan beginnen. Volgende week komt Vriendenschaar op bezoek, die ploeg staat met 6 punten op de 5e plaats.

Doelpunten: Floris van Elzakker (7,), Tobias van Dockum (4), Joost Harlaar (3), Grea Hage (2), Maartje Eshuis (2), Mark van Dijk (1).

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

CDM Bedrijfskleding

Nu op RSM
Middag mix


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025