Geplaatst op:11-10-2011 Bijgewerkt op:11-10-2011 16:43 25 jarig jubileum Fysiotherapie Praktijk MontfoortBron: Redactie RSM Aad van der VeenOp dinsdag 1 november bestaat de fysiotherapie Praktijk Montfoort 25 jaar. Reden genoeg om deze praktijk eens in het zonnetje te zetten.
De praktijk werd 25 jaar geleden opgezet door 3 dames, die voorheen werkzaam waren bij de praktijk van dhr. Broersen op de Doeldijk. Zij kozen met de start van hun praktijk de historisch gelegen locatie Om ’t Wedde 6a. Een pand wat zeker in het oog springt naast de Katholieke kerk Johannes de Doper.
De 3 dames waren en zijn Erika van Tuijl, Ellen Wolf en Millie de Jong. Van Millie is inmiddels afscheid genomen, want zij heeft zich gespecialiseerd in een andere vorm van therapie.
Wel is het team uitgebreid met een aantal andere Fysio therapeuten, te weten René Verbeek, Annet Gerkes, Marjan Teeuwen en Tom van Eck. Dit gehele team zorgt er voor dat u op een ontspannen manier, wanneer uw lichamelijke problemen heeft, er zo optimaal mogelijk wordt gewerkt aan uw herstel.
De dames van het eerste uur. Links Ellen Wolf.
U kunt bij het team o.a. terecht voor klachten en stoornissen aan het houdings- en bewegingsapparaat, klachten aan spieren en gewrichten, bij het lopen of bepaalde houdingen zoals zitten, staan en liggen. Maar ook voor spanningsklachten (bijv. hoofdpijn, stressgevoel), ademhalingsklachten en hyperventilatie, bekkeninstabiliteit en bekkenpijn.
Zoals u ziet een groot scala aan medische zaken waar zij u met raad en daad terzijde zullen staan.
Hopelijk zal dan ook het hele team nog vele jaren op deze locatie hun werk op een prettige en ongedwongen manier voortzetten.
Van harte gefeliciteerd met het behalen van deze mijlpaal, het 25 jarige jubileum. En een heel prettige dag op 1 november aanstaande.
|