Geplaatst op:14-11-2010 Bijgewerkt op:14-11-2010 21:49 SWOM (z)inloop in LinschotenBron: Saskia van den Brink, redactie RSMDe SWOM organiseerde zondagmiddag 14 november de allereerste (z)inloop in ‘Bij de Tol’ in Linschoten.
De (z)inloop is voor iedereen, jong en oud, die zich aangesproken voelt om eens met anderen bij te praten, naar muziek te luisteren of eens rustig op verhaal te komen.
In Montfoort werd er een half jaar geleden gestart met de (z)inloop en de mensen die deze middag bezoeken zijn erg enthousiast geworden.
De mensen die de eerste (z)inloopmiddag in Linschoten bezochten waren ook enthousiast over dit initiatief, zo ook Wil Veldhuizen van de SWOM. Zij zorgde voor een hapje en drankje en gezellige muziek.
Lijkt het u leuk om ook eens bij te praten met anderen of bijvoorbeeld een gedicht voor te dragen dan bent u van harte welkom! De (z)inloop in ‘Bij de Tol’ wordt gehouden op iedere tweede zondag van de maand van 15:00 tot 17:00 uur, Nieuwe Zandweg 12 te Linschoten.
Voor vragen of aanmelden kunt u terecht bij de SWOM, tel: 0348-469109 (op werkdagen tussen 09:00 en 10:00 uur).
|