StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:06-02-2008
Bijgewerkt op:06-02-2008 16:20

Gevoelig verlies voor Har-Mon-ie

  

Hoewel de schakers van Har-Mon-ie de thuiswedstrijd tegen het 3e achttal van Rivierenland met het kleinst mogelijke verschil hebben verloren, kwam de nederlaag hard aan.

Beide clubs staan in de ranglijst in het midden en de punten zijn nodig om uit de onderste regionen weg te blijven.

 

Op bord 2 speelde de tegenstander van Bert Burggraaff betonschaak. Verdedigen, risico’s mijden en alles slaan wat voor je voeten komt. Bert had geen goed antwoord op deze speelstijl en de partij verzandde al snel in remise. ½ - ½.

 

Bij Aja Bijsterbosch aan bord 3 waren al vroeg de dames en paarden van het bord en de pionnenstelling stond redelijk gelijk, totdat Aja een stuk weggaf. ½ - 1½.

 

Aan het 6e bord was meer actie. Kees van Rooijen kwam met wit niet goed uit de opening en zijn tegenstander probeerde met actief spel de stelling verder te verzwakken. Kees verdedigde zich secuur en nadat hij zich uit de omklemming wist te bevrijden werd de vrede getekend. 1-2.

 

Aan bord 4 liet Kock Versteeg zich verrassen door een vroege uitval van de Dame van zijn tegenstander. Met pijn en moeite kon hij zich nog net handhaven en nadat de aanval was afgeslagen accepteerde hij remise met een iets betere pionnenstelling. 1½ - 2½.

 

Gert Jan Veldhuijsen aan bord 7 trok de stand gelijk. In de opening was hij een pion kwijtgeraakt, maar met een tussenschaakje won hij 2 pionnen terug. Hij zette zijn tegenstander verder onder druk en die zag te laat, dat zijn toren instond. Nadat Gert Jan de toren had geslagen gaf zijn tegenstander op. 2½-2½.

 

Aan het 8e bord werd een actieve partij schaak gespeeld. Cees Westveer nam zijn tegenstander onder vuur, maar die dreigde met tegenaanvallen. Met een kleine combinatie won Cees een pion, maar hij had te weinig overwicht om een beslissende aanval uit te voeren. Bovendien stond hij krap met zijn tijd en hij bood remise aan. 3-3.

 

De pionnenketens aan bord 5 waren in elkaar gelopen, maar Piet Boere had een vervelende dubbelpion. Toen zijn tegenstander erin slaagde in het eindspel de dames af te ruilen en een vrijpion te creëren wikkelde hij technisch bekwaam af naar winst. 3-4.

 

De beslissing moest komen van het eerste bord. Klaas Veldhuijsen had een veel betere stelling omdat zijn tegenstander zijn Dame had verblunderd en daar slechts een toren voor terug had gekregen.

Klaas had echter te lang na moeten denken en kreeg geen tijd meer om het voordeel uit te buiten. Met de vlag op vallen bood hij remise aan, zodat de einduitslag 3½-4½ werd en Har-Mon-ie met lege handen achterbleef.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Nachtprogramma


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025