Geplaatst op:21-11-2025 Bijgewerkt op:21-11-2025 13:23 Cursus Vogels voor beginnersBron: Duurzaam MontfoortPlatform Duurzaam Montfoort en Linschoten start op 12 januari 2026 met een cursus waarmee je op 6 maandagavonden en tijdens 2 natuurexcursies in de wondere wereld van vogels duikt.
Word jij ook steeds zo enthousiast als er vogels op bezoek komen in jouw tuin of op jouw balkon? Krijgen je oren en ogen er maar geen genoeg van als je buiten bent? Maar weet je nog niet zo veel over vogels? Dan is de cursus ‘Vogels voor beginners’ echt iets voor jou!

De cursus geeft een eerste inkijk in de wereld van vogels. Hoe ze eruitzien, hoe ze zich gedragen, hoe je ze daaraan kunt herkennen, welke vogels er bij jou in de buurt zitten en waar je ze kunt vinden. Samen met enkele experts en je medecursisten ontdek je de vogels in jouw buurt en welk type vogelaar jij bent.
De cursus wordt gegeven door IVN-natuurgids Gijs van Kempen.
Opgeven kan via de website http://DuurzaamMontfoort.nlen kijk bij het kopje Nieuws.

|