
|
 |
Geplaatst op:29-03-2025 Bijgewerkt op:29-03-2025 19:07 Vrijwilligers Repair Cafe in het zonnetje gezetBron: Gemeente Montfoort Vorige week stonden we stil bij de Week van de Circulaire Economie. Wethouder Wim van Wikselaar zette vrijwilligers van het Repair Café in het zonnetje. Hij sprak zijn waardering uit en reikte oorkondes uit aan de vrijwilligers.

Vorige week dinsdag was er een extra Repair Café in Montfoort. Vrijwilligers van het Repair Café zaten klaar om kapotte spullen samen met inwoners te repareren. Dankzij hun inzet is weggooien van spullen vaak niet nodig. Ook wethouder Van Wikselaar kwam langs met een kapot koffiezetapparaat dat ze repareerden. Veel spullen krijgen zo een tweede leven. Dit draagt bij aan afvalvermindering. De inzet van vrijwilligers hiervoor is van grote waarde. Als blijk van waardering reikte wethouder Van Wikselaar oorkondes uit aan de vrijwilligers. Vrijdag was het standaard Repair Café in Linschoten. Ook hier werden spullen samen gerepareerd. Vrijwilligers legden tijdens het repareren ook uit hoe inwoners zelf kleine reparaties kunnen doen.
Repair Cafés
Heeft u de Repair Cafés afgelopen week gemist? Het Repair Café is de eerste vrijdag van de maand in Montfoort (Kasteelplein 7). In Linschoten is het elke derde vrijdag van de maand (Jacob Barneveldstraat 24c). U kunt dan vrij inlopen tussen 13:30 tot 16:00.
|
 |

|
|
|