
|
 |
Geplaatst op:28-05-2013 Bijgewerkt op:28-05-2013 16:35 Thuiszitters: beluister de rap!Bron: gemeente MontfoortHalf mei is het thuiszittersrapport van de Kinderombudsman verschenen. Wist u dat er ruim 16,000 kinderen thuis zitten zonder school? De redenen van thuiszitten zijn heel divers; pesten, handicap, autisme, hoogbegaafden, dyslexie, trauma's of gewoon de verkeerde school gekozen.
Een van die kinderen is Shy. Hij heeft over het thuiszitten een rap geschreven. Het is zijn uitlaatklep geweest tegen de frustraties. Linschotenaar Hans van Manen heeft samen met hem de rap gemaakt. Onlangs is er een artikel over de rap verschenen in de Metro. Ook jongerenzender Funx en het jeugdjournaal besteed aandacht aan deze rap.
De muziek van deze rap is te downloaden op www.muziekopdemaan.nl/shy. De opbrengst van deze rap gaat voor een groot deel naar de stichtingen nietnaarschool.nl en de leonardostichting, die zich inzet voor onderwijs aan hoogbegaafde kinderen. Hoe meer downloads, hoe meer kinderen geholpen kunnen worden. Kijk op www.muziekopdemaan.nl voor meer informatie.
|
 |

|
|