StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:13-09-2009
Bijgewerkt op:13-09-2009 21:27

Linschoten op karakter langs DCV

Bron: Pieter Ooms
  

Op het zonnige Sportpark Rapijnen stond Linschoten voor de taak om de drie punten in eigen huis te houden. Tegenstander was het nog onbekende DCV. De enige informatie die voorradig bleek, was dat zij vorige week tegen Rohda ’76 op eigen veld tweemaal een voorsprong uit handen gaven en uiteindelijk genoegen moesten nemen met een 2-2 gelijkspel. 

Wederom begon Linschoten niet scherp aan de wedstrijd. Het duurde dan ook niet lang voordat de rekening hiervoor werd gepresenteerd. Na tien minuten spelen was een DCV-aanvaller zijn directe tegenstander aan de linkerkant van het veld te snel af, legde bal terug op het randje van het strafschopgebied en daar kon een ploeggenoot ongehinderd de snelle voorsprong binnenschieten.

Geschrokken van deze achterstand besloot de thuisploeg uit een ander vaatje te tappen en al snel werd het initiatief overgenomen. Twintig minuten na de openingstreffer was het Peter van Zoest die de stand weer gelijk trok. Maarten van der Meer werd de diepte ingestuurd, zag Van Zoest voor het doel vrij staan en bediende hem op maat; 1-1. 

In de 35ste minuut was het Van der Meer zelf die de terechte tweede treffer scoorde. Evert Dijkslag zag de ruimte voor een lange bal, de Linschotense aanvaller nam hem goed aan en schoot het leer hard in de rechteronderhoek; 1-2. Toch werd met deze stand niet de theepauze gehaald, want vanuit het niets kwam DCV weer langszij. Een vrije trap van dertig meter werd verrassend in één keer op doel geschoten en landde achter de verbouwereerde Thom Ankone. 

Na rust was Linschoten vastbesloten om weg te lopen bij de Krimpense opponent. Maar wederom was een vrije trap debet aan een tegendoelpunt. De Linschotense doelman kon het harde schot niet goed naar de buitenkant verwerken, de afvallende bal kwam voor de voeten van een ingelopen DCV-er en deze maakte dankbaar gebruik van dit buitenkansje. De thuisploeg had duidelijk even tijd nodig om deze tegenvaller te verwerken. Onder aanmoediging van het toegestroomde publiek hervatte Linschoten het goede spel wat in de eerste helft was ingezet. Met snelle aanvallen over de zijkanten zorgden de gastheren voor het nodige gevaar. 

Met nog een kwartier te gaan was het Peter van Zoest die de bal goed liet vallen op Moussa Harmachi. De Marokkaanse middenvelder twijfelde geen moment en zag zijn schot in de rechterwinkelhaak verdwijnen. Gesteund door de terechte gelijkmaker zette Linschoten alles op alles om de drie punten binnen te slepen. Een paar minuten voor het laatste fluitsignaal kreeg Linschoten de beloning voor de strijdlust die het de gehele wedstrijd op de mat legde. Uit een vrije trap van Peter Kooper was het Evert Dijkslag die zijn kopbal via de handen van de Krimpense sluitpost in het vijandelijke doel zag verdwijnen. Met deze late treffer verzekerde Linschoten zich van de tweede competitiewinst.
  



Meer berichten in deze categorie:
Joriene Baas uitgeroepen tot Springer van het Jaar 2025 (11-11-2025)
Linschotenloop bijna uitverkocht (10-10-2025)
Wielerveldrit Montfoort 11 oktober 2025 (10-10-2025)
Sport Awards 2026: Wie nomineert u? (26-09-2025)
Grote Clubactie (18-09-2025)
NK fierljeppen in Friesland levert drie kampioenen uit Holland op (02-09-2025)
Snacker Dekker Bokaal Zegveld 23 augustus 2025 (25-08-2025)
Hollands Kampioenschap polsstokverspringen Linschoten (18-08-2025)
Polsstokverspringers excelleren in Polsbroekerdam (11-08-2025)
Fierljepper Germ Terpstra steelt de show op de NFM (04-08-2025)
OldStars Tafeltennis bij TTV De Schans in Montfoort (04-08-2025)
Wielrenster Ellen van Dijk zet punt achter carriere (30-07-2025)
Wedstrijdverslag Hoffman DME Techniek Bokaal Vlist 26 juli 2025 (28-07-2025)
Doornburgh bokaal wordt ingehaald op dinsdag 22 juli (21-07-2025)
Verre sprongen in Zegveld onder zomerse omstandigheden (15-07-2025)
Wedstrijdverslag Tweekamp polsstokverspringen (07-07-2025)
Verslag polsstokverspringen 28 juni in Linschoten (30-06-2025)
Verslag polsstokverspringen Polsbroekerdam 21 juni (23-06-2025)
Verslag polsstokverspringen Vlist 14-6-2025 (16-06-2025)
Zegvelds kampioenschap polsstokverspringen (26-05-2025)
Verslag polsstokverspringen Linschoten 17 mei (19-05-2025)
Hollands Damesrecord bij 50-jarig jubileum Polsstokkerdam (12-05-2025)
Polsstokverspringseizoen 2025 start op 10 mei in Polsbroekerdam (09-05-2025)
Avond4daagse in Utrecht dit jaar extra feestelijk (07-05-2025)






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

CDM Bedrijfskleding

Nu op RSM
The Beat Goes On (herhaling)


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025