
|
 |
Geplaatst op:04-02-2016 Bijgewerkt op:04-02-2016 09:42 Criminele Utrechters verongelukken in Duitsland .Bron: RPL WoerdenDe Duitse politie meldt woensdag dat er twee Utrechters van 22 zijn omgekomen in Duitsland nadat ze na een inbraak met hoge snelheid uit de bocht zijn gevlogen.
Een derde Utrechter is nog in levensgevaar en ligt in een Duits ziekenhuis. De jongens konden geïdentificeerd worden doordat hun families ze in Nederland als vermist hadden opgegeven.
De drie hadden in de nacht van zondag op maandag ingebroken in een telefoonwinkel in Krefeld over de grens bij Venlo. Met een onbekende hoeveelheid gloednieuwe mobiele telefoons gingen ze er in een gestolen auto op hoge snelheid vandoor.
Op de snelweg richting de grens schoot de auto van de weg en vloog tegen een boom. Eén van de inzittenden overleed ter plekke, de tweede bezweek in het ziekenhuis aan zijn verwondingen.
|
 |

|
|
|