StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:28-01-2015
Bijgewerkt op:28-01-2015 19:36

Woerden geeft ruimte aan pop-up horeca

Bron: Gezamelijke lokale omroepen
  

De gemeente Woerden gaat de regelgeving betreffende de horeca aanpassen aan het soort horecabedrijf. Zo worden er aan verschillende soorten horecabedrijven zoals ijssalons en theehuizen aangepaste eisen gesteld.

Pop-up horeca (horeca in leegstaande winkelpanden) ziet de gemeente als een impuls voor het winkelgebied en een kans voor jonge ondernemers. Voor terrassen geldt dat er geen verschil meer is tussen zomer en winter. Ook tijdens evenementen mogen de terrassen langer geopend zijn.

Horeca met criminele connecties waarvan bijv. niet duidelijk zou zijn hoe ze aan hun kapitaal komen, worden in de gaten gehouden. Bij dit soort bedrijven zal gebruik worden gemaakt van de wet BIBOP die onderzoek naar de achtergrond van het betreffende horecabedrijf kan doen. Tot nu toe heeft Woerden geen horecabedrijven die onder deze noemer vallen. Het nieuwe beleidsplan voor de horeca moet nog wel worden goedgekeurd door de gemeenteraad.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Ochtendgloren


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025