StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:30-10-2012
Bijgewerkt op:31-10-2012 09:46

K2C kijkt in de keuken van Flexibel bouwen

Bron: Nettie Kuijer, redactie Radio Stad Montfoort
  

Het programma van de culturele afdeling van seniorensociëteit Het Knooppunt “K2C” uit Montfoort heeft dit seizoen weer aantrekkelijke en leerzame uitstapjes te bieden. Het bestuur was even overdonderd door de grote inschrijving voor de Montfoortse bedrijvenbezoeken, maar wist de ruim honderd(!) deelnemers in overleg met Jan Snel Flexibel bouwen dinsdag 30 oktober een interessante excursie te bieden.

Dinsdag 30 oktober werden de deelnemers verdeeld over de ochtend en de middag. Gastvrij werden de senioren onthaald in een van de flexibele units. “Ook deze is hergebruikt,” vertelde de heer van Zandwijk. Door middel van een beamer presentatie liet hij zien wat het bedrijf zoal te bieden heeft.


Maquette in legosteentjes van een nieuw project


Werk van een onbekende artiest in de garderobe

In 1994 heeft Van Zandwijk samen met zijn vrouw Jacqueline en zwager Jan Snel Junior het bedrijf van zijn schoonouders overgenomen. De werkzaamheden zijn uitgebreid, en het bedrijf biedt nu heel wat meer als alleen transport. De mobiele units kunnen worden samengevoegd tot o.a. hotelkamers, sporthallen, scholencomplexen, bedrijven en zorghuisvestiging. Zelfs voor een operatiekamer draaien ze de hand niet om. Jan Snel ontwikkelde speciale binnenwanden van composiet.
“Onze wanden hebben een afgeronde rand. Hierdoor heb je geen naden en hoeken waarin zich bacteriën op kunnen hopen. En het is veel makkelijker om de ruimte schoon te maken. Want de vloer leggen we tegen de afgeronde rand van de wand aan waarna we de naad tussen beide onderdelen volspuiten met composiet en glad schuren.”

Het bleef niet alleen bij vertellen. De hallen waar de units in diverse fases van de ontwikkeling worden opgebouwd werden bezocht, van strippen tot nieuwbouw, van eenvoudig tot specials.


Daar waar bewoning is boven een pinautomaat zal deze worden vervangen door een vrijstaande “Pinautomatenkluis” die Snel in samenwerking met de banken realiseert.

Een bijzonder bedrijfsbezoek!

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Nonstop muziek


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025