
|
 |
Geplaatst op:10-09-2012 Bijgewerkt op:10-09-2012 15:45 Vrede Express in MontfoortBron: Nettie Kuijer, redactie RSMMaandag 10 september werd de Vrede Express geopend worden door Gedeputeerde Marriet Pennarts en Wethouder Jan Vlaar.
De Vrede Express is een mobiele tentoonstelling in een trailer en gaat over Vrede, Democratie en Burgerschap. Het is een interactieve tentoonstelling voor kinderen van 10 tot 14 jaar. De thema’s zijn o.a. anders zijn, vrijheid en democratie, plagen en pesten, conflicten en macht.
Maar ook ouders van de leerlingen kunnen de Vrede Express bezoeken. Dan kunnen ze kennis nemen van wat hun kinderen daar mee maken, maar zelf ook wat opsteken.
In Montfoort is de Vrede Express voor ouders geopend op dinsdag 11 september as. van 19.00 uur tot 20.30 uur. Standplaats Hofplein.
In Linschoten op donderdag 13 september as. ook van 19.00 uur tot 20.30 uur. Standplaats tegenover “De Brede Vaart.”
www.vredeseducatie.nl
|
 |

|
|
|