StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:07-02-2012
Bijgewerkt op:07-02-2012 10:56

Senioren Carnaval in Antoniushof Montfoort.

Bron: Les Boutonniers
  

Aanstaande zaterdag 11 februari organiseert carnavalsvereniging Les Boutonniers traditiegetrouw een week voor het echte carnaval een gezellige carnavalsmiddag voor de senioren van Montfoort. Van 14.00 tot 16.00uur zal er een keur aan artiesten in het Atrium van het Antoniushof voorbij trekken.

 

Diverse prominente Montfoorters zullen in de huid kruipen van o.a. Vader Abraham, Frans Bauer, De Alpenzusjes en nog vele andere acts. Blaaskapel ZWUP zal voor een mooi muzikaal tussenstuk zorgen en ook de inwendige mens zal niet vergeten worden.

 

Les Boutonniers nodigt dan ook iedere 55-plusser (maar eigenlijk is iedereen van harte welkom) uit om zaterdag naar het Antoniushof te komen om te genieten van een hele gezellige middag.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Nachtprogramma


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025