Geplaatst op:24-03-2008 Bijgewerkt op:24-03-2008 09:45 MSV'19 - DWSV na 65 minuten gestaakt.Paaszaterdag om 17.00 uur begon de wedstrijd MSV'19 - DWSV. Deze inhaalwedstrijd was voor beide ploegen erg belangrijk. De bezoekers strijden tegen degradatie en MSV'19 heeft bij winst in deze wedstrijd en winst uit bij UTS de tweede periodetitel op zak.
MSV begon goed aan de wedstrijd en met name Bart Roelofs viel op door fel op de bal te jagen.In de 4e minuut kon de MSV aanhang al juichen. Mark Kemp startte een fraaie actie en schoot venijnig hard op doel. De keeper van de tegenpartij liet de bal los en de attente Bart Roelofs was er als de kippen bij om de terugspringende bal alsnog binnen te tikken.
Pas na een klein kwartier kreeg DWSV een goede kans, maar het schot op doel werd vakkundig door Danny v.d. Kuy tot hoekschop verwerkt. In de 16e minuut had Koen Jansen de wedstrijd al kunnen beslissen, maar op snelheid vanaf de linkerflank liep hij alleen op de keeper af, maar schoot de bal een meter naast het doel.
MSV bleef de betere ploeg, maar het aanvalsspel verliep steeds rommeliger. Vooral op het middenveld werd veel balverlies geleden. Bart Roelofs werd nog een keer fors getackeld in de buurt van de zijlijn, terwijl hij alleen op de keeper door kon gaan en vlak daarna schoot Ramon Marchal de bal voorlangs. Hierna werd DWSV wat dreigender en dit resulteerde in enkele afstandsschoten. Ook bij deze inzetten was keeper v.d. Kuy paraat.
In de 44e minuut werd Koen Jansen fors onderuitgehaald en trok de scheidsrechter voor deze charge van de DWSV - speler meteen rood. De scheidsrechter besloot nadat DWSV aanmerkingen bleef maken op deze beslissing de wedstrijd 2 minuten voor de rust tijdelijk te staken. De geblesseerde Koen Jansen kwam na een korte afkoelingsperiode niet meer terug. Ook Roy Gruters werd gewisseld en Max Verwey en Arno Spruit kwamen in de ploeg.
Al na twee minuten in de tweede helft stond de 2 - 0 op het scorebord. Een voorzet van links na een fraaie actie van Max Verwey werd door Arno Spruit even fraai ingeschoten. Tien minuten na de rust had MSV de trekker definief over kunnen halen, maar tot twee keer toe werd een inzet, terwijl de keeper al gepasseerd was, van de lijn gehaald. Hierna schoot Arno Spruit nog een keer over en diende Danny v.d. Kuy bij een schaarse uitval zijn klasse te tonen.
In de 65e minuut werd een speler van MSV'19 fors onderuit gehaald op het middenveld en besloot de scheidsrechter weer rood te geven. Ook nu leverde deze beslissing veel commentaar op, zodat de scheidsrechter besloot om de wedstrijd definitief te staken. In alle tumult schopte een speler van DWSV nog een gat in een reclamebord en eindigde de wedstrijd al met al in een mineurstemming, ondanks het feit dat MSV'19 met 2 - 0 voor stond.
Aanstaande zondag speelt MSV'19 weer thuis en speelt het een wedstrijd voor de 3e periode tegen Laren '99.
Zondag 6 april speelt MSV de uitwedstrijd voor de 2e periode tegen het Utrechtse UTS.
|